Київська академія плавання s ≡≡
ГоловнаПро нас

Русский текст

Про нас

Київська академія плавання пропонує уроки з плавання для дітей та дорослих, починаючи з 2-х місячного віку.

Київьска академія плавання перша приватна класична школа плавання в Україні з міжнародним досвідом. 

Використовуючи «Метод розумного плавання» ТМ, ми починаємо навчання з набуття навичок безпеки у воді; Учні набувають вміння лежати на спині «поплавець на спині» або автоматично перегортатися на спину, перевертатися на живіт і плисти далі спочатку за допомогую лише ніг, а пізніше й рук, це також веде до кращого положення тіла у воді, необхідному надалі для навчання всіх стилів плавання.

Починаючи з шестимісячного віку, учні можуть здобути навички, які врятували життя багатьом дітям. Вони вчаться поважати воду і тому, що робити у разі несподіваного занурення у воду. З такого простого початку ми проводимо навчання через всі стадії до моменту навчання всіх способів спортивного плавання, з елементарного кролю (великі руки) до брасу та батерфляю, готуючи їх до спортивного клубу.

Наші локації:

  1. Басейн "Крокі" - Позняки, вул. Урлівська 13
  2. Басейн "Логос", для спортивної команди - Позняки, вул. Урлівська 19

 

Крокі лого.png Логос лого.png

КИЇВСЬКА АКАДЕМІЯ ПЛАВАННЯ – це організація «високих навчальних технологій» у галузі плавання, що дарує Вам усе найкраще та сучасне в Американських та Українських традиціях.

О нас

Киевская академия плавания предлагает уроки по плаванию для детей и взрослых любого возраста, начиная с 2-х месячного возраста.

Используя «Метод умного плавания», мы начинаем обучение с приобретения навыков безопасности на воде; обучаем умению лежать на спине «поплавок на спине», переворачиваться на живот и плыть дальше, это также ведет к лучшему положению тела в воде необходимому в дальнейшем для обучения всех стилей плавания.

Начиная с шестимесячного возраста, ученики могут получить навыки, которые спасли жизни многим детям. Они учатся уважать воду и тому, что делать в случае неожиданного погружения в воду. С такого простого начала мы проводим обучение через все стадии до момента обучению всех способов спортивного плавания, с элементарного кроля (большие руки) до брасса и баттерфляя, подготавливая их к спортивному клубу.

КИЕВСКАЯ АКАДЕМИЯ ПЛАВАНИЯ – это организация «высоких учебных технологий» в области плавания, дарящая Вам все лучшее и современное в Американских и Украинских традициях.

Некорректный ввод...
Неверний защитный код...